BORN TO SHIMMY: Semináře a hafla
s Camilií (PL), Davidem Katolickým a Jannah

27.-28.8.2021
Studio Flame Dance - Sokolovská 22, Praha 8 (Florenc)

CAMILIA (POLSKO)

Mezinárodně působící polská tanečnice Camilia - Miss Bellydance Europe, členka týmu Bellydance Evolution a organizátorka varšavského festivalu Orientalny Koktajl. Camilia je známá nejen svým originálním tanečním stylem a skvělou technikou, ale i velmi precizním a přesto svěžím způsobem výuky. Kromě orientálního tance se profesionálně věnuje i karnevalové sambě.

Sobota 28.8.2021, 9:30-12:00
Orientální dabke (choreografie)

Super energický seminář s choreografií. Kombinace libanonského popu a dabke. Užijete spoustu zábavy a zároveň se naučíte základy dabke kombinací. Dabke a orient je hravá kombinace, kterou často tančí profesionální tanečnice v Libanonu, Jordánsku, Bahrainu nebo Spojených arabských emirátech. Šťavnatá choreografie plná autentického arabského feelingu!

délka: 2.5 h
level: středně a více pokročilé
Cena: 890 Kč

PŘIHLÁŠKA 

Sobota 28.8.2021, 12:30-15:00
Samba v raqs sharqi (technika a inspirace)

Samba kroky a pohyby, které se dají použít v orientálním tanci. Budete překvapeni kolik krásných prvků a užitečných technik se můžeme naučit od samba tanečnic. Tento seminář není pouze fusion - pokud milujete klasický orientální tanec a chcete mu dodat nový šmrnc, tento seminář je přesně pro vás! Na semináři se naučíte techniku prvků karnevalové samby, které pak spojíte do krátkých kombinací (drum solo, mejance intro, klasický orientální tanec...). Příliv nové inspirace zaručen!


délka: 2.5 h
level: středně a více pokročilé
Cena: 890 Kč  

PŘIHLÁŠKA  

Zvýhodněná cena při objednávce obou seminářů s Camilií: 1650 Kč


DAVID KATOLICKÝ
David je zářící hvězdou českého orientálního nebe. Jeho taneční styl je jedinečný a plný překvapení. Velmi populární není jen v Česku, ale růžky vystrkuje i v zahraničí. David je tanečník a choreograf ze Zlína, který se orientálnímu tanci věnuje 12 let. Pravidelně se vzdělává u tuzemských i zahraničních lektorů. David se zabývá jak klasickými, tak i moderními a folklórními styly orientálního tance, věnuje se ale především tancům baladi a shaabi. V současné době vystupuje, vyučuje a porotcuje na tanečních festivalech a akcích po celé České republice, Slovensku, Polsku, Rakousku, Německu a Řecku. Získal 1. místo na Pressburg Dance Fest v Bratislavě v kategorii profi baladi/shaabi. 

Pátek 27.8.2021, 18:00-20:30
Experimental Dance Lab (technika, kombinace)


Experimentální taneční laboratoř - jedinečný druh workshopu, kde se zaměříme na komplexní pojetí tance. Budeme se věnovat různým aspektům tance - dynamika, rytmika, tanec v prostoru, kreativita, abstrakce v tanci aj.
Na závěr nás čeká taneční kombinace, která v sobě kloubí techniku a nabyté poznatky z první části semináře. Čekají vás přes dvě hodiny dřiny, ale i zábavy, které Vás samozřejmě posunou i dál ve Vašem tanci. Upozornění: Jen pro tanenčice, které se nebojí jít za hranice své komfortní zóny.

délka: 2.5 h
level: středně a více pokročilé
Cena: 690 Kč

PŘIHLÁŠKA  


JANNAH

Jannah je česká tanečnice, která se orientálnímu tanci věnuje již 18 let. Pravidelně usedá v porotách tanečních soutěží a sama získala několik ocenění na mezinárodních festivalech v Čechách, Slovensku, Polsku a Velké Británii. Jannah se věnuje hlavně klasickému a folklornímu orientálnímu stylu ve všech jeho podobách. Jannah má opakovanou praxi ze zahraničí jako instruktorka a/nebo vystupující na festivalech i soukromých akcích (Velká Británie, Polsko, Řecko, Slovensko, Německo, Rakousko, Belgie, Maďarsko, Slovinsko, Turecko...). Je organizátorkou festivalu Born to Shimmy a jeho přidružených akcí.

Jannah působí také jako vizážistka, kde dále využívá svých pestrých zkušeností se stage make-upem, které za uplynulých 18 let v tanečním prostředí načerpala. Je absolventkou akreditovaného vizážistického kurzu v Asociaci vizážistů a stylistů ČR. Pracuje ráda nejen s osobní klientelou ať už při líčení na focení, či osobních konzultacích a kurzech sebelíčení. Zkušenosti má i z filmových a televizních natáčení. (Instagram)

Sobota 28.8.2021, 15:15-17:45
Glitrové líčení pro tanečnice

- řekneme si jak vytvořit glitrové líčení, díky kterému na jevišti zazáříte
- probereme speciální techniky, díky kterým bude třpytivé líčení vypadat skvěle na fotkách i videích z vašeho vystoupení
- vysvětlíme si postupy pro bezchybnou fixaci flitrů a třpytek
- zaměříme se na postupy pro efektní líčení pleti, očí i rtů, které zvládne každá tanečnice
- seminář je designovaný speciálně pro taneční prostředí, je určen výhradně pro tanečnice i tanečníky různých tanečních stylů
- veškeré techniky si důkladně vysvětlíme a ukážeme na modelce a současně vyzkoušíme na sobě s možností další konzultace

délka: 2.5 h
level: středně a více pokročilé

Cena: 690 Kč 

PŘIHLÁŠKA

Ukázky z portfolia:


Zvýhodněné balíčky:
Balíček Camilia - 2 semináře s Camilií za zvýhodněnou cenu 1650 Kč
Balíček BtS 2021 - všechny 4 semináře za zvýhodněnou cenu 2900 Kč

PŘIHLÁŠKA


Born to Shimmy Hafla

28.8.2021, 19:00 - Studio Flame Dance

Sokolovská 22, Praha 8 (Florenc)

Born to Shimmy je pestrobarevným orientálním vystoupením, které Vás provede světem orientálního tance od prapůvodního folklóru po současný moderní tanec. Přijďte se s námi pobavit, posedět a užít si po dlouhé době taneční zážitek na živo.
Hafla pro účastnice seminářů - v případě zájmu o vystoupení mě prosím kontaktujte

Hosté:
Camilia (PL)
David Katolický
Jannah
Janika & Freya Caravana
Karolina Štraus Idris & Matahari Group
Faiza
Margarita Faitzudinová
Tina Ahmed
Treize
Elizabeth
Tereza Baladová
Svatka Baladová
Yulia Starkova
Mo Awobo

Večírek se koná v TS Flame Dance (Praha, Florenc). Vstupné je dobrovolné. Na místě možnost zakoupení občerstvení.


Jannah
Všechna práva vyhrazena 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!