Přihlášky na výuku


*Vyplněním přihlášky akceptujete registrační podmínky a souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů. Souhlasíte s pořizováním fotografií a videozáznamů na akci Born to Shimmy (jejíž organizátor se tímto stává jejich majitelem ) a jejich případným užitím organizátorem pro další potřeby akce. Rezervace je platná až po uhrazení platby. Platba za seminář je nevratná, ale v případě nutnosti je možnost poslat náhradníka. Organizátor si vyhrazuje právo na změnu.

Registrací na akci dáváte souhlas se shromažďováním, uchováním a zpracováním vašich osobních údajů po dobu trvání souhlasu. Váš souhlas můžete kdykoli odvolat na mailu info@jannah.cz


PLATEBNÍ A STORNO PODMÍNKY

Kurzovné je nutné platit předem - je tak zajištěno hladké konání kurzu bez komplikací či přerušení. Za kurz můžete platit převodem na účet, který Vám příjde na faktuře po Vašem přihlášení. Do poznámky uveďte, prosím, Vaše příjmení a název lekce (např. Nováková - Baladi s holí). 

Nemůže-li se účastník po uhrazení kurzovného z nějakého důvodu kurzu zúčastnit, bude mu poměrná část kurzovného vrácena, ale pouze v případě, že zajistí obsazení uvolněného místa náhradníkem. Ve výjimečných případech (vážné zdravotní problémy) je možná individuální dohoda o vrácení poměrného kurzovného, pokud již nemůžete vychodit zbytek kurzu - je však nutné potvrzení od lékaře. Kurzovné nelze vracet zpětně. Pokud dojde ke zrušení kurzu, budete písemně vyrozuměni a bude vám vráceno příslušné kurzovné.


NAHRAZOVÁNÍ ZAMEŠKANÝCH HODIN

Je možné za sebe po předchozí domluvě poslat náhradníka. Zameškané a nenahrazené hodiny propadají a kurzovné za ně nelze vrátit ani převést do další výuky.

Jannah
Všechna práva vyhrazena 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!